خیانت زنان به همسرانشان و ....

حقیقت تلخ است . واقعیت این است که چیزی به اسم عشق پاک و یا عشق واقعی هرگز وجود نداشته است. در نتیجه مهم نیست که شما چقدر با نیمه زندگی خود صمیمی و عاشق باشید ، همیشه احتمالی وجود دارد که یکی از شما به دیگری خیانت کند.زمانیکه زنان دست به خیانت می زنند عموما دست به کارهای جانبی نیز می زنند. برای شما تعدادی از این کارها را فهرست کرده ام..

 

به خاطر بسپارید که نباید راه بیفتید و هرکدام از این کارها را که در همسرتان دیدید شروع به تهمت زدن کنید یا فکرتان را مشغول کنید که همسرتان در حال خیانت به شما است.اینها صرفا کارهایی است که عموما زنان زمانی که خیانت می کنند نا خواسته انجام می دهند. اما اینها کارهایی نیست که اگر انجام دادند یعنی دارند به شما خیانت می کنند! پس سعی کنید که فرق بین این دو عبارت را دریابید. هر کدام از این کارها معانی مختلفی می تواند داشته باشد و تنها معنی آن خیانت نیست. همانطور که یک کلمه در جملات مختلف معانی مختلف میدهد این شما هستید که باید بدانید کدامیک از این کارها در چه زمانی چه معنی را واقعا میدهد. مجددا  تکرار میکنم راه نیافتید بی خودی به مردم تهمت بزنید و ببینید که شرایط چیست. به یاد بسپارید که زنان خیلی به نکات حساسند و از کوچکترین چیز نتیجه گیری می کنند.خیلی بد است که شما به همسرتان مشکوک باشید.اما اگر شک دارید این کار را با شدیدترین حالت و زیرکانه ترین شیوه انجام دهید! بیاد داشته باشید که در برابر موجود زیرکی هستید و باید زیرک باشید......چگونه؟...قانونهای بازی را بشناسید!

وی به خانواده شما دیگر علاقه چندانی نشان نمیدهد و یا برعکس!

زنان معمولا در زمانیکه خیانتی مرتکب شده باشند و دیگر امیدی به زندگی با شما نداشته باشند این مسئله که وی دیگر چندان به بودن و معاشرت با خانواده شما و یا دوستان شما علاقه مند نیست می تواند یکی از نشانه های آشکار آن باشد.البته در زنان عموما وقتی خیانت آنها در حد فقط یک ارتباط ساده با فرد دیگری باشد و آن فرد توانسته باشد دوباره علاقه  را در دل زن روشن کند ، مسئله کاملا برعکس می گردد و اینبار زنان برعکس به خانواده شما و خصوصا به مادر شما علاقه بسیاری نشان خواهند داد.این می تواند یک تلاش داخلی برای بخشودگی خود باشد حتی می تواند یک تلاش برای یارگیری در لحظات آتی که ممکن است کار به جاهای باریک بکشد هم باشد. مورد دیگر می تواند این باشد که همسر شما به اندازه کافی احساس گناه در خود می کند و با اینکه کسی هنوز چیزی نمی داند وی خود را مدام سرزنش می کند.این باعث می شود که روی دیدن فامیل را نداشته باشد یا حس کند که به این جماعت دیگر تعلقی ندارد.

همسر شما در مورد هرچیزی اول دعوا را انتخاب می کند

حس می کنید که دورانی که همیشه با هم بودید و نظر دیگری را به خود ترجیح می دادید تمام شده. اکنون شرایط جوریستکه هر چیزی از شما باعث می گردد وی به آتش کشده شود! قبلا عادات عجیب شما برایش بامزه بودند اما وی الان آنها را کودکانه و شرم آور می خواند. ارکستر موسیقی زندگی شما دیگر کوک نیست. در این مواقع ببینید که اگر تمام فعالیتها و کارهایی که می کنید برای وی بی اهمیت شده است ، همینطور اگر می بینید که وی مدام ایرادات کوچک و عجیبی از شما می گیرد و سر آن دعوا راه می اندازد بهتر است که کمی دقت کنید و مسائل را کنار بزنید تا ببینید پشت پرده چه می گذرد.

دوستان جدید وی

همسر شما در مورد دوستان زن و مرد تازه یافته خود اشتباهی می کند که باعث می شود شما بتوانید اندکی مشکوک گردید ! زنان غالبا به اشتباه در مورد اتفاقاتی که با دوست خود برایشان افتاده شدیدا توضیح می دهند . اگر میبینید که همسر شما مدام در حال توضیح دادن در مورد فلان چیز و یا فلان چیز در دوست جدیدش است و وی هنوز د ر مورد خود وی چیزی به شما نگفته،  واقعا لازم نیست که مدرک دکترا داشته باشید تا بفهمید جریان چیست!

زنان عموما دوستانشان را مشخصا معرفی می کنند.از آنها و از خصوصات آنها برای شما خواهند گفت اما زمانیکه زنی دوستی دارد که با وی سرش گرم شده کاملا بر عکس عمل می کند. نا خواسته بجای اینکه از وی حرف بزند از زمانها و یا اتفاقاتی که مثلا با وی افتاده و یا حرفهایی که در جمع زده حرف می زند! اینجاست که باید شستتان خبر دار شود که دنیا در دست کیست! عموما زنان برای اینکه ارائه نمایند که همه چیز طبیعی است و مشکلی نیست و تردید شما را متوجه خود و یا ارتباطش با دوستش فعال نسازند می خواهند که رابطه خود با وی را کاملا سالم و معمولی جلوه دهند.  در نتیجه مجبورند که مداوم ماجرا را توضیح بدهند تا برای ذهن شما درج سازند این فرد یک دوست معمولی است. در نتیجه مجبورند معمولی بودن رابطه را نیز مدام توضیح دهند.  با تفسیر اتفاقات و حرفهای وی و اینکه مثلا در سالن غذا خوری وی چه حرف با مزه ای در جمع می زد و نظایر اینها !  اما همانطور که گفتم کلید ماجرا در بخش قبلی این سخنان می گذرد. شما باید در همسر خود در دوران آشنایی کاملا این مسئله را در یابید که وی از چه حرفی چه منظوری دارد تا مبادا دچار اشتباه گردید اما بخاطر بسپارید زنان در مورد دوستان واقعا معمولی خود درنگ  نشان نمی دهند که در ابتدا قبل از اینکه از وی  و کار وی برای یتان توضیح بدهند شما وی را کاملا بشناسید و بر عکس آن!

کافیست که از وی سوال ساده ای بپرسید تا بطرز ناجوری دیوانه شود و داد و بی داد راه بیاندازد.

به یاد بسپارید که همیشه به کسی که جواب سوالهای بسیار ساده را نمی دهد و یا مدام از جواب دادن طفره میرود مشکوک باشید. همینطور دو برابر به کسی که برای پاسخ دادن به شما برای خود زمان می تراشد مشکوک باشید. زمان تراشیدن یعنی اینکه من از شما سوالی بپرسم  و شما بخواهید برای جور کردن جواب لحظه ای فکر کنید.  عموما این کار و زمان را برای خود با دوباره مطرح کردن سوال به سمت من ، گفتن "یک لحظه صبر کن بهت می گم " ، "واقعا نمی دونی! " ؛ "بهت می گم بهت میگم " یا چنین چیزهایی برای خود فراهم می سازید. خیلی ساده است که از وی بپرسید مثلا چرا دیشب به فلان کافی شاپ رفته بودی ؟ یا بپرسید برای چی دیر آمدی؟ و جوابهایی مثل " برای چی می خوای بدونی" "تو به من اطمینان داری یا نه" "خوشم نمیاد مثل زندانی باشم و مدام بخوام جواب پس بدم " و چنین چیزهایی دریافت کنید. این کلمات در زمانهای خاص می تواند این معنی را بدهد که قدرت زنانگی وی در حال نا دیده گرفته شدن است اما در شرایط دیگر می تواند این نتیجه را بدهد که وی در حال مخفی کردن چیزیست. این به شما و روحیه شناسی از همسرتان بر می گردد که بدانید چه در کجا صحیح است.

تمام قانونها عوض گردیده اند!

مشخصا اگر همسر شما با یک رابطه داغ سرگرم باشد بطور مداوم در برنامه های روزانه خود تعقییرات ایجاد خواهد کرد.اینکه یک مرتبه میبینید از همسری که همیشه مشغول و خسته از کار بوده و به خانه میرسیده فقط استراحت و آرامش می خواسته زنی سبز شده که اینبار استخر میرود ، کلاس رقص میرود .در برنامه های دستجمعی  شرکت می کند. خارج از مسائلی که می تواند برای وی حق باشد و یا مثلا وی تصمیم گرفته باشد به خود برسد و یا همه چیزهای درست  برای وی ، این نکته بسته به شرایط می تواند معنی دیگری نیز بدهد.اینکه وی به زمان بیشتری برای دور بودن و با شما نبودن نیاز دارد! وی زمان لازم دارد که با فرد دیگری باشد.در این صورت باید چک کنید که آیا وی در برنامه های خود شرکت می کند و یا خیر؟ و سپس چک کنید که آیا فردی وجود دارد که در تمامی یا اکثر برنامه ها با وی می باشد یا خیر؟ مسلما وی تنها نخواهد رفت اما ببینید که چه کسانی در حال ارتباط با وی هستند

شکل ظاهری وی تغییر میکند.

بسیار ساده است.شما وی را همینگونه که هست دوست دارید اما وی مدام در حال تغییر کردن است.خصوصا کارهایی که هرگز نکرده است و یا امتحان نمی کرده . لباسهایی که هیچوقت نمی پوشیده. حق هر فردی است که دچار یکنواختی نگردد اما شما این را در جهت دیگری میبینید.اینکه وی دوباره مانند دوران مجردی در حال تلاش برای تاثیر گذاشتن بروی دیگران است.خیلی ساده است.در شرایط ساده شما زندگی وی را کاملا خالی از هیجان کرده اید. وی دیگر هیچ چیز جالبی در زندگی شما نمیبیند و این کارهای وی  تقصیر شماست. ولی در حالت خیانت اینبار اینکار معنی دیگری میدهد که تقصیر این دفعه با وی است!

همسر شما احساس امنیت و اتکای بیشتری می کند.

شما اکنون با شرایطی روبرو گشته اید که انگار وجود شما دیگر برای تامین زندگی وی ارزش چندانی یا ندارد یا اصلا ندارد! وی دیگر ترجیح نمیدهد که بشما تکیه کند بلکه سعی می کند نشان دهد که به خود متکی است.کلمات و برنامه ریزیهای زندگی از " ما " به " من " تبدیل شده. بیشتر عنوان می گردد که فلان چیز مال من است و هرجور بخوام استفاده میکنم. خیلی ساده وسایلی برای خانه ممکن است خریداری گردد که بیشتر جلوه کاربردی ندارد و با شما نیز برای خرید آن مشورت نگردیده است. از موبایل گرفته تا آباژور یا دکور ! بدون مشورت و با پول خودش خریداری شده .  عموما چنین امری نشانه این است که به قول چینی ها  وی دیگر حاضر نیست هم عکس شما باشد ولی نمی تواند عکس شما را هم پاره کند!

زندگی جنسی شما تقییر کرده است

بسیار ساده و روشن است.شما دیگر آن حرارت گذشته را نمیبینید.شما همسرتان را می شناسید و می دانید که وی مثلا بعد از چهار روز  از هر رابطه وی دوباره آماده برقراری رابطه است.اما اینبار میبینید که وی به خود کاملا میرسد و خود را سکسی می آراید اما نسبت به برقراری سکس بعد از این مدت هم تمایلی ندارد.روابط و رابطه های جنسی شما تنها با خواسته شما و خارج از آن حرارت قبلی صورت میگیرد.همسر شما بعد از رابطه ترجیح میدهد که سریعا بخوابد.وی برای برقراری رابطه همیشه سردرد دارد و یا فردا صبح جلسه! در حالیکه وی شادابی جنسی خود را نیز حفظ کرده است.مسلما رابطه وی با شما دیگر برایش تکراری و خسته کننده شده. معادلات کامپیوتری می گویند که زمانیکه یک پروسه دیگر به درد نخورد آن پروسه کشته شده و پروسه دیگر جایگزین گردد.این اصل بی رحمانه توسط زنان اجرا شده است اگر شما خود را در شرایط این چنین میبینید بدانید فرد دیگری کار شما را بهتر انجام می دهد.

همسر شما همیشه سرش شلوغ است.

مدام مسائل کاری ، مدام برگه های امتحانی بچه ها  ، کارهای اداره و همه آنها به خانه آمده اند.حجم زیادی ندارند اما بنظر می رسد که مدت طولانی را صرف می کنند. شام بچه ها .درس بچه ها و همه اینها باعث میشود که هرگز با وی نباشید.در حقیقت اینها نشانه ای از این مسئله است که وی سعی می کند زمانی را برای با خود بودن و فکر کردن در درون خود بسازد.همچنین نحوه دیگری از مسئله نیز وجود دارد.اینکه ناگهان تلفن زنگ میزند و فلان دوست دختر یا پسر همسرتان با وی صحبت میکند و میبینید که همیشه یک پای وی بیرون از در است! یا همیشه ناگهان متوجه می شوید که وی دیر خواهد آمد چون جلسه دارد و یا قرار است به یک ماموریت شغلی برود.عموما زنها مدام دلشان می خواهد که از موفق شدن خود برای شوهرشان تعریف کنند.برای همین اگر ماموریت شغلی در شرکت باشد از یک ماه قبل از اینکه اصلا طراحی شود آنها خبر دارند و با شما کلی صحبتش را کرده اند که چه عالی میشود اگر آنها انتخاب گردند و فلان و بهمان.اما ناگهان شما ظرف 3 روز مانده به زمان متوجه می شوید که وی قرارا است از طرف شرکت جایی برود! این باید به شما بفهماند که وی نخواسته شما در جریان باشید ببینید به چه دلیلی!

از همه مهمتر اینکه شما دیگر برای وی مهم به نظر نمی آیید.

چیزی که خودتان را نمی توانید با آن گول بزنید و وی نیز نمی تواند سر شما را با هر بازی که می کند کلاه بگذارد.یک مسئله حسی که آن را حس می کنید. قبلا شما محور توجه وی بوده اید اما اکنون شما اهمیتی ندارید! برای وی مهم نیست که مدتهاست با شما شام را بیرون نخورده! به سینما نرفته و مسائل دیگر. مهم نیست که با شما نبوده و شما حس می کنید که دیگر جایگاه قبلی را ندارید.این نشانه ایست که باید کاملا آن را جدی بگیرید.

در نهایت تمامی این نشانه ها بستگی به شرایط دارد.عموما زنان از این کارها و برخوردها زیاد دارند.اجرای این نشانه ها نمی تواند دلیل بر خیانت وی به شما باشد اما برعکس آن صادق است! یعنی زنان در صورت خیانت اینکارها را ممکن است (عموما ) انجام میدهند.به خاطر بسپارید که نشانه ها را دریابید.وی را زیر نظر بگیرید.اما نتیجه گیری نکنید

/ 0 نظر / 14 بازدید